Sympatizanti, budoucí členové nebo kandidáti ČSNS,

kdysi jsme bývala jedna z největších politický stran, která měla velkou zásluhu na vzniku Československa. Nyní jsme malá mimoparlamentní strana. Chceme to změnit.

Hledáme politicky aktivní lidi, kteří nás podpoří

Samozřejmě chápeme, že v dnešní době je pro pracujícího člověka těžké najít si čas na politiku. Pro mnoho lidí je také vidina práce v politické straně odpuzující a obludná, protože si představí nudné schůze, kde se schází lidé, kteří nadávají na poměry, sepisují prohlášení, která nikdo nečte a vystačí si sami se sebou. ČSNS taková není.

Politickou stranu chápeme jako "servisní organizaci" pro stejně smýšlející lidi, kteří se chtějí zapojit do politiky. Jako servisní organizace zajišťujeme pro komunální volby volební servis. Kromě toho chceme, abychom lidem, kteří s námi sdílí pohled na svět, dali určitou argumentační oporu, až budou obhajovat své názory.

Přečtěte si naše programové cíle, které jsou záměrně velmi obecně naformulovány. K tomu se podívejte na konkrétní programové body a pokud máte čas, otevřete si některá naše stanoviska např. k energetice, zdravotnictví, obraně, doživotnímu trestu, juvenilní justici, zemědělství, politice "odnárodnění" Evropy, migrační krizi. Pokud s námi souhlasíte a jste člověk, který se zajímá o dění kolem sebe, čtěte dále.

Jakým způsobem se můžete zapojit?

Podporovatel

Nemusíte vstupovat do strany, nemusíte kandidovat v komunálních volbách, nemusíte umět s počítačem. Stanete se kontaktní osobou v místě Vašeho bydliště.

Pošlete nám svůj e-mail, případně telefonní číslo, fotku, jméno obce, kde bydlíte a pár vět o sobě. My Vám zřídíme internetovou poddoménu Vaší obce. V obci, kde bydlíte, budete vystupovat za ČSNS a pokud se na Vás obrátí lidé s tím, že by za ČSNS chtěli kandidovat v komunálních volbách, předáte nám dále tyto informace a my se s nimi spojíme.

Toto je nejméně náročná podpora, kterou nám můžete poskytnout. Pouze Vaše jméno spojíte s ideály, které má ČSNS.

Samostatný podporovatel

Nemusíte vstupovat do strany, nemusíte, ale můžete chtít kandidovat v komunálních volbách. Musíte však umět s počítačem. Stanete se koordinátorem v místě Vašeho bydliště.

Pošlete nám svůj e-mail a místo bydliště. My Vám zřídíme poddoménu Vaší obce a zřídíme Vám účet v redakčním systému našich stránek a pošleme Vám heslo. S tímto účtem budete moci samostatně měnit obsah Vašich stránek, texty, fotky, strukturu, bannery, přidávat kandidáty, podporovatele atd. Samozřejmě Vás v ovládání našich stránek proškolíme.

Předpokládáme, že v komunálních volbách sestavíte, kde budete kandidovat jako kandidát bez politické příslušnosti, který je navržen ČSNS.

Člen

Pokud se budete chtít stát součástí ČSNS, pošlete nám poštou přihlášku. Pokud jste v minulosti nebo v současnosti nepodporoval rasistická hnutí, budete do strany přijat. Pokud budete z obce, kde ještě nemáme svého zástupce, bude zřízena nová poddoména, na které budete uveden jako člen. Náplň Vaší podpory bude stejná, jakou má podporovatel, kromě toho budete zván na všechny akce a jednání ČSNS.

Člen koordinátor

Pokud se budete chtít aktivně účastnit práce v ČSNS, pošlete nám poštou přihlášku a jakmile budete přijat, dostanete přístup do redakčního systému našich stránek a budete moci spravovat nejen obec, ve které bydlíte, ale i obce ve Vašem nejbližším okolí (okrese, kraji). Od člena koordinátora budeme očekávat, že bude samostatně a aktivně vyhledávat politicky aktivní lidi, které bude přesvědčovat, aby v komunálních volbách kandidovali za ČSNS. Kromě toho budete zván na všechny akce a jednání ČSNS. Očekáváme, že také některé akce v místě Vašeho bydliště zorganizujete.

Samozřejmě pokud s námi budete spolupracovat, to, zda budete "podporovatel" nebo "samostatný podporovatel", bude záviset na Vaší aktivitě. Nikdo po Vás nebude nic vynucovat. Vše je založeno na dobrovolnosti a tato označení jsou pouze pro vnitřní potřeby (a také proto, abyste si mohli představit, co Vás s námi čeká :) ).

Těšíme se, že nás brzy kontaktujete a rozšíříte naši působnost i do dalších obcí našeho státu.

Vyzýváme k návratu do ČSNS naše bývalé členy a kandidáty

Po letech, kdy lidé z ČSNS spíše odcházeli, jsme se znovu dostali do fáze, kdy k nám lidé přichází. Tímto vyzýváme naše bývalé členy, kteří od nás odešli nebo přešli do jiných politickcý stran, aby se k nám vrátili.

Výzvou to ale u nás nekončí. Aktivně a pravidelně budeme vytvářet v sekci "Kraje" stránky obcí, ve kterých jsme měli po roce 1989 své zástupce s výzvou, aby se naši bývalí členové nebo kandidáti bez politické příslušnosti přihlásili a navázali s námi znovu spolupráci. 

S těmi, kteří se pak rozhodnou s ČSNS kandidovat v komunálních volbách 2018, Vás blíže seznámíme na webové prezentaci jejich obce nebo města.

Nyní pátráme ve městech Konice, Nový Bydžov, Oloví, Valašské Meziříčí a Kroměříž a v obcích Dobrá Voda u Českých Budějovic, Loučovice, Janov nad Nisou, Zásada a Pertoltice.

Obce a města, kde ČSNS působí

KONTAKTUJTE NÁS

E-mail: info@csns.cz

Adresa: Kotorská 1572/18, 140 00 Praha 4

Kontakt
Nahoru