Klaus se bojí represe!

Dnes se Klaus vyjádřil o tom, že "represivní aparát má potenci zlikvidovat politický systém". Takže jásejme! Ještě není všechno ztraceno! Máme naději!

Klaus dnes řekl, že se represivní složky opět vymanily z kontroly volených zástupců lidu. Tím míří přesně do černého. Je to tak, i když možná se jen vymaňují. Tak doufejme, že se to povede. Naštěstí ještě existují policisté a státní zástupci, kteří nejsou pod kontrolou "volených zástupců lidu". Tato kontrola je přesně to, co poctivý politik nikdy nemůže chtít!

Je to jinak, než tvrdí Klaus. Volení zástupci se vymanily z kontroly lidu. Politici si dělají, co chtějí a myslí si, že jim všechno projde. Přesně podle výroku Kristýny Kočí: "My máme policii, oni mají soudy." To je podle nich kontrola volených zástupců lidu. Po dnešním rozhodnutí Nejvyššího soudu o imunitě uplacených poslanců je vše opět zřetelnější. Ale takto to nejde do nekonečna. Tento "politický systém - kleptokratury", ve kterém jsou provázáni politici, soudy, policie, státní zástupci i Nejvyšší soud, se musí změnit.

Klaus se toho bojí, tak se mu nedivme, že teď takto komentuje dění kolem sebe. Vždyť se zatýká v okruhu jeho blízkých a on už je nemůže amnestovat...


17. července 2013
Michal Klusáček
předseda ČSNS

článek publikován na idnes.cz:
http://michalklusacek.blog.idnes.cz/c/352410/Klaus-se-boji-represe.html

KONTAKTUJTE NÁS

E-mail: info@csns.cz

Adresa: Kotorská 1572/18, 140 00 Praha 4

Kontakt
Nahoru