No tak zrušme tresty úplně a ozbrojme se!

Dnes jsem se dočetl, že štrasburk rozhodl, že doživotí bez možnosti propuštění je proti lidským právům. Každý ví, že když chcete něčeho dosáhnout, není možné své požadavky vyřknout hned naráz - nebyly by přijaty. Je potřeba postupně. A proto když chcete uzákonit jednopohlavní "rodiny", nejprve musíte uzákonit jednopohlavní "manželství". Když chcete zvýšit kriminalitu, zrušíte trest smrti, zmírníte tresty a po nějaké době zrušíte doživotí.

Slušný člověk si však řekne: "Ale proč?!" No, protože mezi prostý lid je potřeba zasít chaos a zmatek. Je to nařízení ze stejného soudku, jako nařízení o jednopohlavních "manželstvích" a politicky korektním označení "rodič" místo otec a matka ve všech nových dotaznících. Toto nařízení chce do ulic poslat pár "napravených" vrahů a zlodějů.

Cílem politiky, která přichází z Bruselu, je rozbít společnost na jedince, poštvat všechny proti všem a v nastalé vřavě uzákonit tu Lisabonskou smlouvu, tam Pakt stability, tu zase nějakou tu podporu pro solární podnikavce, tam zákaz žárovek atd. Přesně podle hesla "Dva se perou a třetí se směje" případně "Rozděl a panuj". Naše společnost je rozdělená ve všech myslitelných vertikálách i horizontálách: na chudé a bohaté, staré a mladé, ženy a muže, levé a pravé atd. Co tedy chybí? Do této společnosti propustit pár vrahů - výborný nápad!

Když se tedy nyní z nařízení vrchnosti máme bavit o výši trestů pro nebohé vrahy, pojďme to obrátit a bavit se o právu na sebeobranu. Když přichází doba, ve které jsou vrazi hájení, je nutné, aby lidé měli možnost se bránit. Nebo si to nepřejeme?


10. července 2013
Michal Klusáček
předseda ČSNS

článek publikován na idnes.cz:
http://michalklusacek.blog.idnes.cz/c/351317/No-tak-zrusme-tresty-uplne-a-ozbrojme-se.html

KONTAKTUJTE NÁS

E-mail: info@csns.cz

Kontakt
Nahoru