ČSNS v Kladrubech nad Labem

ČSNS v Kladrubech nad Labem spouští svou webovou prezentaci. Zdravíme zastupitele zvolené v roce 2014 za ČSNS a paní starostku Lenku Gotthardovou.

ČSNS v Podolance

Karel Janko spouští přezentaci ČSNS v Podolance. Přejeme mu v roce 2018 znovuzvolení do zastupitelstva obce.

ČSNS v Semilech

Pavel Paldus zakládá v Semilech místní organizaci ČSNS. Jsme velmi rádi a přejeme mu mnoho úspěchů!

Máme nové stránky s uživatelským rozhraním

Vážení příznivci a členové ČSNS. Dne 5. března 2016 byly před zasedáním Předsednictva ČSNS č. 37/2 zprovozněny nové webové stránky ČSNS. Jejich výhodou je to, že je může spravovat "nekonečně mnoho" správců a poskytuje možnost každé místní organizaci zřídit si vlastní webovou prezentaci.

Stránky místních organizací nyní dopracováváme. Jak budou vypadat, je možné si prohlédnout na stránkách Semína. Stránky obcí jsou vytvořeny ve formátu microsite, jejich obsah je tedy na jediné stránce. Struktura tohoto obsahu je standardizovaná a obsahuje "úvod", "náš člověk" nebo "naši lidé" "co chceme" nebo "program". Před volbami je možné v redakčním rozhraní zapnout další záložku "volby" a "kandidátka", kde budou informace k volbám a fotografie se stručným životopisem našich kandidátů. Každá stránka má hlavní banner s vyobrazením charakteristického pohledu na konkrétní obec a může mít dále několik dalších bannerů, které budou upozorňovat na aktuální dění v obci nebo připravovanou akci. 

Nová webová prezentace je součástí záměru předsednictva vrátit ČSNS do komunální politiky do roku 2018. ČSNS bude poskytovat volební servis lidem, kteří se ztotožňují s našimi politickými východisky a až dosud např. kandidovali na nezávislých kandidátkách. 

KONTAKTUJTE NÁS

E-mail: info@csns.cz

Kontakt
Nahoru