Německo fakticky legalizovalo dětské sňatky

Nový zákon zakazující dětská manželství byl prohlášen za protiústavní.

Nejvyšší občanský a trestní soud v Německu, Spolkový soudní dvůr (Bundesgerichtshof, BGH) vydal rozhodnutí, že nový zákon, který zakazuje dětské sňatky, může být protiústavní, protože všechna manželství, včetně sňatků uzavřených podle práva šaría, jsou chráněna Ústavou (Grundgesetz).

Toto rozhodnutí, které prakticky otevírá v Německu dveře legalizaci dětských sňatků uzavřených podle práva šaría, je jedním z rostoucího počtu případů, kdy německé soudy – ať vědomě či nevědomě - podporují vytvoření paralelního islámského právního systému v zemi.

Zdroj

Zemřel Pavel Podmanický

Včera, 5. 2. 2019, zemřel po statečném boji se zákeřnou nemocí Pavel Podmanický. Pavel byl členem Kontrolní a rozhodčí komise ČSNS, zastupitelem Všestud za ČSNS, ale hlavě to byl čestný, pracovitý, poctivý a dobrý člověk.

 Pavel Podmanický

Čest jeho památce! Nezapomeneme!

Politické spektrum o zprávě BIS s předsedou ČSNS

Tématem byla kontroverzní výroční zpráva BIS za rok 2017. Odkaz na video zde.

Angela Merkel, 21.11.2018 - "Národní státy dnes musí být připraveny odevzdat suverenitu"

Německo:

„Nationalstaaten sollten heute bereit sein, Souveränität abzugeben“

"Národní státy dnes musí být připraveny odevzdat suverenitu"

řekla Angela Merkelová ve středu 21. 11. 2018 při akci v nadaci Konráda Adenauera na téma  "Parlamentarismus mezi globalizací a národní suverenitou" v Berlíně. "Ale to přirozeně řádným postupem", připustila Merkelová. Je příznačné, že tomuto jen těžko uvěřitelnému prohlášení Merkelové sekundoval francouzský prezident Macron.

Co myslí tím řádným postupem, není těžké domyslet, vzhledem k tomu, že Německo podepíše globální pakt o migraci. Suverenita má být samozřejmě odevzdána odnárodněnému evropskému superstátu. Plán na vytvoření etnicky, kulturně a jazykově vykořeněné masy novoevropanů bez historie už není konspirační teorií, ale oficiální realitou.

Zdroj: www.welt.de, zvedavec.org

OSN rozdává migrantům platební karty, mobily a peníze - platí jim cesty do EU

OSN již před časem změnilo svou strategii místo, humanitární pomoci rozdává migrantům peníze, bez jakékoli kontroly. Může tak ovlivnit velké množství lidí a poslat je na cestu do Evropy i do USA. OSN UNHCR a jeho neziskovky rovněž migranty vybavují mobily. Peníze dostávají migranti buď přes mobily (Mobile Money) nebo je OSN ještě vybaví platebními kartami. OSN UNHCR, OSN Světová banka a Soros investují do širokopásmového připojení pro migranty. Náklady na provoz OSN a jeho desítek organizací včetně Světové banky, Světové zdravotnické organizace, MMF a dalších, náklady na mobily a peníze pro migranty hradí především EU. Protože USA, které byly největším plátcem za Obamy,  se pod vedením Trumpa z plateb OSN stahují.

OSN UNHCR spolupracuje s neziskovkami na vyhledávání migrantů pro přesídlení.  Neziskovky s migrantem vyplní papír nebo dotazník v notebooku a potom rozhodnou, zda je vhodný pro přesídlení. Vycházejí jen z toho, co jim migrant napovídá - dotazník z roku 2015. 

přejato ze www.zvedavec.org

Senátní volební účet

Založili jsme senátní volební účet. Odkaz

Evropská unie bude spolupracovat s neziskovkami financovanými Georgem Sorosem

Evropská unie bude spolupracovat s neziskovkami financovanými Georgem Sorosem v boji proti alternativním zpravodajským serverům.

Vznikne institut pro certifikaci “pravdivých” informací, dohlížet na něj budou novináři z mainstreamu, lidé z NGO sektoru a z Evropské komise!

Bude to takové přerostlé CTHH na bruselský způsob!

______
Už se začíná ukazovat, kdo je kdo. Aparát EU a OSN řídí táž banda oligarchů. To oni organizují migraci do EU, aby prosadili Globální kompakty pro ekonomickou migraci a pro uprchlíky.

K prosazení svých cílů nutně potřebují kromě zrádných národních vlád i politické neziskovky.

EU je také od nynějška bude sama financovat (z našich daní), čímž uleví Sorosovi a spol. a nám sebere možnost prohlásit tyto neziskovky za zahraničního agenta. odkaz

KONTAKTUJTE NÁS

E-mail: info@csns.cz

Adresa: Kotorská 1572/18, 140 00 Praha 4

Kontakt
Nahoru