Milena Kolářová o Václavu Klofáčovi

U příležitosti oslavy 120. výročí založení naší strany vzniklo video, na kterém Milena Kolářová (97 let) vzpomíná na svého dědečka Václava Klofáče, zakladatele a ideologa ČSNS.

ČSNS k 3. sjezdu LEV21

Reagujeme na informaci, kterou uveřejnily novinky.cz. ČSNS se ohrazuje proti užívání svého historického znaku stranou LEV21, která vznikla v roce 2011. Dále informace v uveřejněném článku považujeme za zavádějící i z toho důvodu, že strana, která vznikla v roce 2011 se nemůže navracet ke znaku, který užívá jiná strana od 19. stolení. Taktéž formulace, že LEV21 se navrací ke svému původnímu názvu je nepravidvá, protože LEV21 je původním názvem této strany.

Zrada

Stropnický podepsal dohodu, která podřizuje část české armédy němcům. To je historická zrada. Herrmann a jemu podobní se asi radují, ale těch více jak 300 tiscí českých obětí 2. světové války se musí obracet v hrobě.

Celý článek

Po 72 letech budou českým vojákům velet němci

Příští středu (22. 2. 2017) má český ministr obrany Stropnický (ANO) podepsat na schůzce NATO v Bruselu novou dohodu. Německý Bundeswehr se stane vedoucí armádou NATO v Evropě a jedna brigáda české armády se dostane pod přímé německé velení. Stejnou smlouvu podepíše kromě nás i Rumunsko, ale Rumuni bojovali za druhé světové války po boku Třetí říše, takže to pro ně to nebude zas tak velký rozdíl.

Článek na zvědavci

Byla zveřejněna národnost zločinců ve Švédsku - většina cizinci

Švédský premiér k tomu dodává: Nevím, jak to vypadá v Örebru, ale z širší perspektivy si jen velmi těžko dokážu představit, že by 100 procent kapacity policie zaměstnávala trestná činnost imigrantů. Takový obrázek pokládám za velmi, velmi těžko uvěřitelný. Chtěl bych poznamenat, že to není pravda. Kdyby toto prohlášení nebylo k pláči, bylo by k smíchu.

Článek na novinkách.cz

Dženderistky, džihádistky – Alexander Tomský

J. M. Bocheński: „Žena tvoří druhou stránku lidství, stačí vzít v úvahu stavbu jejího těla. Mateřství je jejím prvním a základním posláním. Společnost, jež nutí ženy k pravidelné, výdělečné práci mimo domov, je odsouzena k zániku.”

Více v článku Alexandra Tomského.

Klidná oslava Silvestra ve Frankistánu = zapáleno pouze 1000 aut

Jak se píše v článku, tradice zapalování aut při oslavě Nového roku ve Francii vznikla v 90. letech minulého století. Za prezidentování Sarkozyho se přestalo informovat o počtu zapálených vozů. Letos bylo zapáleno pouze 1000 aut. Jak uvádí jejich ministr: Musíte se při posuzování těchto věcí dívat na trend posledních let. Ukazuje se, že v průběhu pěti let došlo k poklesu. Prostě krásný poklidný Silvestr. Jiný kraj, jiný mrav. Pokud se jim to líbí, nechť takovým způsobem oslavují. U nás takovýto typ klidu nechceme. Hezký Nový rok!

KONTAKTUJTE NÁS

E-mail: info@csns.cz

Adresa: Kotorská 1572/18, 140 00 Praha 4

Kontakt
Nahoru